W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbyło się magiczne wydarzenie. Festiwal Piosenki o Warszawie, bo o nim mowa, to impreza, której przygotowanie zajęło nam przeszło miesiąc. Aż 13 różnorodnych występów: śpiew, taniec, recytacja i godziny spędzone na próbach oraz tworzeniu dekoracji zaowocowały stworzeniem wydarzenia, które z pewnością zapadnie w pamięci zarówno młodych artystów jak i rodziców, którzy mogli tego dnia obejrzeć występy swoich pociech.

Inicjatorkami wydarzenia były nauczycielki świetlicy, oczarowane wielkimi talentami swoich uczniów, zaś w samą realizację była zaangażowana cała kadra oraz Rodzice, którzy przygotowali przepyszne słodkości do kawiarenki w stylu Harry Potter, czyli miejsca dzielenia się uśmiechem, dobrymi słowami oraz degustacji stylizowanych deserów.

Ciężko wyrazić słowami skalę tego wydarzenia, jednak ogrom zainwestowanej pracy i energii były warte podjęcia tego wysiłku. Do wszystkich osób, które pomagały podczas realizacji eventu kierujemy ogrom wdzięczności.