Czy słońce, czy deszcz, warto sięgnąć po dobrą lekturę 📚😊.
W sali świetlicy przejrzeliśmy naszą biblioteczkę 📖, by zobaczyć, co właściwie mamy do czytania 👀. Każdy wybrał sobie książkę 📕, a po cichym czytaniu 🤫📚 chętne osoby wygłosiły minutowe recenzje – polecajki 🎤✨.
Teraz łatwiej będzie znaleźć dla siebie coś interesującego 🔎📚.
Gratulacje dla odważnych recenzentów 👏😊!










