W maju nasza mała społeczność wybrała się na wycieczkę do Siedliska Blisko Natury 🌳🐑. To przepiękne miejsce z licznymi atrakcjami na świeżym powietrzu ☀️.

Dzieci bardzo polubiły to miejsce 😊 – była to już nasza druga wizyta 🚌 i z pewnością nie ostatnia 🌼✨.