Klasa 2 ukończyła projekt edukacyjny „Lekturki spod chmurki. Czytam z klasą” ☁️📚😊 To już druga edycja, w której udział biorą uczniowie.
Niesamowicie inspirujące i kreatywne omawianie książek 📖✨ angażowało dzieci, rozwijało ich wyobraźnię, zachęcało do czytania oraz wspólnego odkrywania literackich przygód.
Każda lektura była okazją do twórczych działań, rozmów 💬 i świetnej zabawy. To był piękny czas pełen emocji 😊, kreatywności ✂️🎨 i czytelniczych odkryć 📚🔎!





