Dla kandydatów do klas 1, 2 i 3 Szkoły Podstawowej w roku 2021/2022

Społeczna Szkoła Podstawowa Fundacji AlterEdu działa od 1 września 2017r. z i powstała w wyniku przekształcania Społecznego Gimnazjum nr 55 Fundacji AletrEdu. Mamy zatem wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Cieszymy się dobrą opinią w środowisku. Rodzice naszych uczniów wysoko oceniają przyjazny klimat szkoły i otwartość nauczycieli na potrzeby każdego dziecka. Nasi uczniowie chętnie przychodzą do szkoły, czują się w niej bezpiecznie, a swoich nauczycieli obdarzają dużym zaufaniem. W nowym roku szkolnym 2021/2022 otwieramy klasy 1-3 Społecznej Szkoły Podstawowej Fundacji AlterEdu, która mieści się w wyremontowanym i przygotowanym dla młodszych dzieci budynku przy ul  Świętojerskiej 24.

Zapraszamy Państwa na spotkania informacyjne, na których opowiemy Państwu o naszych metodach pracy i podejściu do dzieci oraz zaprezentujemy naszą szkołę. Spotkania odbędą się w budynku szkoły, przy ul. Świętojerskiej 24, o godzinie 18.00, w dniach:

  • 11 lutego
  • 25 lutego
  • 11 marca

Następnie umawiamy się na spotkanie indywidualne z Państwem i z dzieckiem, na którym badamy dojrzałość szkolną i rozmawiamy o dziecku oraz o Państwa oczekiwaniach.

Kolejny etap, to organizacja zajęć zapoznawczych, na które przyprowadzają Państwo swoich podopiecznych, byśmy mogli zobaczyć jak funkcjonują w grupie i nad czym musimy popracować.

Ostatnim krokiem jest wysłanie podania, które staramy się jak najszybciej rozpatrzyć i przekazać Państwu dobre wieści.

Później dokonują Państwo opłaty wpisowej i widzimy się we wrześniu.

Wszelkie pytania odnośnie szkoły i rekrutacji do klas 1-3, proszę kierować na adres: eduwczesnoszkolna@fundacja-alteredu.kylos.pl/fae_new/ssp1-3, bądź telefon: 780 160 400.